YMV Kreyn ve Makina Sistemleri 50 yılı aşkın tecrübesi ile denizcilik sektörüne vinç, kreyn, can kurtarma ve sevk sistemi çözümleri sunmaktadır. YMV Liman, tersane, gemi vinç ve kreynlerinin yanısıra can kurtarma sistemleri fırlatma rampaları, gemi manevra ve başpervane sistemleri, dümenli yelpaze üretimi ile dünya denizcilikte sektöründe eşi az rastlanır şekilde çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Proje bazlı yeni inşa çalışmalarında, YMV tasarım ekibi, müşteri ihtiyaçlarını belirler ve operasyon ve kullanım amacı ve yerine en uygun, verimli ve uzun ömürlü ekipman çözümlerini sunar. YMV zorlu deniz şartlarında kullanıma en uygun ekipman üretimleri gerçekleştirirken, eğitim, yedek parça, servis, teknik destek ve çözüm konusunda kullanıcılara tam desteği ilke edinmiştir.

YMV denizcilik sektöründe sürekli müşteri memnuniyetini hedefler, bu amaçla Ar-Ge ve ürün geliştirme çalışmalarında müşteri ile ortak projeler gerçekleştirir. Sektördeki Klas kuruluşları ile koordine olarak ürünlerimiz, müşteri isteğine göre sertifikalandırılır ve dünya denizcilik standartlarına uygun olduğu belgelenir.