YMV Baş Pervanesi Europort 2017 İstanbul'da sergilendi.

YMV Baş Pervanesi Europort 2017 İstanbul'da Denizcilik Sektörü Profesyonelleri ile buluştu.

Read More
Active Heave Compensation Winch

YMV Active Heave Compensation Vinci Türk Loydu Klas tarafından onaylandı.

YMV SWL 10 T Active Heave Compensation Kurtarma Vinci testleri yapılmış, Türk Loydu tarafından proje onayı alınmıştır. Denizaltı Kurtarma Vinci 3.500 metre derinliğe kadar emniyetli kurtarma çalışmalarında kullanılmak üzere üretilmiştir.

Read More
Standard Post with Gallery
Standard Post with Gallery
Standard Post with Gallery

A-Frame ve Çeki Vinci Almar Tersanesine teslim edildi.

YMV SWL 20 T A-Frame ve Çeki Vinci Almar Tersanesine ait Multicat hizmet gemisine kurulumu tamamlanmış ve HAT testi gerçekleştirilmiştir. Aframe 25 T statik testi gerçekleştirilmiştir. Çeki Vinci AFrame ve çekme amacıyla kullanılacaktır. Multicat için gerçekleştirilen özel tasarımda çeki vinci çift yönde çalışabilmektedir. Bir yönde 20 Tona kadar çekme işlemi gerçekleştirilebilirken, diğer yönde yük kaldırma ve indirme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Read More

YMV Kurtarma Vinci Active heave Compensation Fonksiyon Testi icra edildi.

YMV SWL 10 T Kurtarma Vinci operatörü, Active Heave Compensation özelliği sayesinde Deniz Durumu 4 e kadar emniyetli bir şekilde yükü indirip kaldırabilecek ve kontrol edilebilecektir. Fonksiyon testi Deniz Durumu 4 simüle edilerek başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Read More
Standard Post with Gallery
Standard Post with Gallery
Standard Post with Gallery

Teleskopik Kreyn ve Çeki Vinci Arena Offshore Firmasına teslim edildi.

YMV SWL 1,6T@ 18Mt- 3,5T@8 Mtç Teleskopik Kreyni Arena Offshore firmasına Burau Veritas onayı ile teslime edildi. Çift tamburlu Çeki Vinci ve AFrame Kreyni 20T kaldırma ve çekme kapasitesine uygun olarak üretilmiştir. Çift tamburlu Çeki Vincinin herbir tamburu AFrame ve towing operasyonlarını aynı anda gerçekleştirmek üzere özel olarak tasarım olarak üretilmiştir.

Read More